Home różności Ruszyła Delisiowa strona!

Ruszyła Delisiowa strona!

by Meago

Nareszcie, po miesiącach pracy mogę się pochwalić, że Delisie mają swoje własne miejsce w internecie!

Luknijcie w nową zakładkę w MENU

Jestem superpodekscytowania, bo wyszło jeszcze fajniej niż sobie na początku wyobrażałam ✿♥‿♥✿

Jest jeszcze troszkę do uzupełnienia, ale moim celem było przed końcem roku oddać ją w pełni do użytku. i UDAŁO się! Teraz tam będą pojawiać się nowe odcinki komiksu, zostawiając na meagolicious.com miejsce na kolejne tutoriale w przyszłości (nie, nie zrezygnowałam z nich, po prostu mają inny priorytet).

Zapewne normalnie zrobienie strony internetowej nie zajmuje AŻ TYLE czasu, ale prawda jest taka, że ja generalnie muszę się bardzo ściskać czasowo, gdyż na moje chciejstwa, z racji mojej pełno-etatowej pracy zostają mi tylko weekendy i wieczory (i to nie wszystkie, bo nie jestem robotem i czasem zwyczajnie padam).
A ponieważ w międzyczasie wysoki priorytet ma też sam komiks (i to nie jeden a DWA), które rysuje namiętnie, gdyż jest zainteresowanie wydawnicze i bardzo się jaram, to na samą stronę zostawał mi tylko wycinek wycinka w tygodniu. A to nie dużo, z racji tego, że nie tylko musiałam się instant nauczyć jak to się wszystko układa i skleja, ale też narysować WSZYSTKIE nowe assety.
Jezu, jak teraz to wszystko piszę, czuję się jak jakiś nadczłowiek ⊙▂⊙

dollicious-photo_frame-min

No ale do rzeczy:

Na stronie znajdziecie  katalog postaci z opisami, który będzie sukcesywnie uzupełniany – to był praktycznie główny punkt programu przy planowaniu strony. Sekcja „O Delisiach” na razie jest w budowie (muszę się zastanowić jeszcze w kilku miejscach zanim ją udostępnię), ale nie jest ona aż tak bardzo do szczęścia potrzebna w tym momencie – przynajmniej mam taką nadzieję 😛

Jest też zakładka z komiksami, gdzie przeniosłam dotychczasowe odcinki, w trochę odświeżonej odsłonie i od teraz, tam będą dodawane kolejne.

Na koniec oczywiście info o nas, o mnie i o Maćku (scenarzyście), tak, żeby przypadkiem nie było wątpliwości kto za tym stoi 🙂

Cała misja jeszcze nie jest zakończona, gdyż czeka mnie jeszcze znalezienie jakiegoś fajnego tłumacza angielskiego, gdyż strona będzie miała też taką wersję językową, oraz uzupełnienie jej o mniej priorytetowe braki, ale jednak braki ;p

autorzy-min

Dajcie znać jak wam się podoba, a także zgłaszajcie, jeżeli coś nie działa. Mam nadzieję, że się podoba i będziecie czasem ją odwiedzać! Ja już szczerze mówiąc jednocześnie nie mogę przestać się na nią patrzeć, jak i nie mogę już na nią patrzeć ಠ_ರೃ to ma sens? Ha? Heh.

enjoy.

Zobacz też

Leave a Comment